Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZHOVOR
(Anita Baselová)


Milane, televizní diváci Tě na obrazovkách můžou vídat dost často, nedávno jsi se objevil v seriálu Ulice, anebo například v pořadu, který tu ještě nikdy nebyl, a to v Neviňátkách aneb upřímnost na zabití. Já osobně jsem tento pořad viděla jen jednou, a to s Tebou a ještě třemi slečnami, které měly dost razantní názory, a to především na svou rodinu. Ty jsi se tam zmínil o své rodině jako o rockerské, proč zrovna tak?

Tenhle nový typ pořadu vyvolal hodně kontroverzních názorů, což mě samotného až překvapilo, protože jsem myslel, že se divákům komerční stanice bude vulgárnější humor zamlouvat, ale postavili se k tomu většinou velmi morálně. K té rockerské rodině- taťka se živí profesí bubeníka a má velmi dobrý hudební sluch. V pořadu jsem se o něm zmínil kvůli „koženému“ oblečení, které nosí. Moje mamka, abych jí neukřivdil, hraje zase velmi dobře na klavír, takže hudební vlohy jsem zdědil po nich obou.

V květnu jsi oslavil své 18. narozeniny, no a oslavil jsi je trošku jinak, a to i s cizími lidmi. Pozval jsi totiž všechny Tvé příznivce, i ty, které neznáš. Koukala jsem se na Tvé webové stránky a viděla jsem, že jsi tam měl opravdu dost fanynek, které Ti přišly popřát. Já věřím, že jsi je určitě kvůli dárkům nepozval a taky asi tuším proč, rád se seznamuješ s novými lidmi, že? A překvapilo Tě od Tvých fanynek, ať už na oslavě, nebo někde jinde, něco zvláštního?

V první řadě mě těší a vážím si přízně kohokoliv, takže jsem považoval za skvělý nápad pozvat všechny na společnou oslavu, kterou jsme si náležitě užili. Pojal jsem ji v dětském stylu, nafoukli jsme přes 60 balonků, každý si mohl vzít klaunovskou čepičku a píšťalku (smích), nebo si třeba zazpívat karaoke. Hodně mi záleželo na tom, aby se všichni bavili. 

Milane, na Tebe jsem slyšela opravdu různé názory, někdo Tě má za nafoukaného kluka z televize, někdo za kluka, který ví, co od života chce, a někdo by Tě popsal ještě úplně jinak, jak by jsi charakterizoval Milana Peroutku Ty?

Považuji se za velkého puntičkáře a cílevědomého člověka. Špatné reakce lidí mě často hodně mrzí, ale snažím se být nad věcí, protože tak už to v tomhle světě chodí, a samozřejmě se rád obklopuji lidmi, kteří mě mají rádi.

Ty budeš maturovat na gymnáziu, budeš chtít studovat vysokou školu? (Jakou?)

Doufám, že koncem roku úspěšně odmaturuji, držte mi palce! Jelikož studuji gymnázium, tak je pro mě vysoká škola de facto povinností. O oboru se momentálně rozmýšlím, ale rád bych si zkusil nějaký umělecký směr související s prací v divadle, nebo v televizi.

A nelákala Tě nikdy herecká konzervatoř?

Když jsem končil na základní škole, s tou myšlenkou jsem si pohrával, ale rodiče mi ji jednoznačně zakázali. Zpočátku mi to bylo líto, ale postupem času musím souhlasit, že je důležité mít všeobecné vzdělání. Mého učitele herectví to tehdy také zklamalo a já se momentálně chystám za ním po 4 letech zajít a požádat ho o pomoc při přípravě na vysokou školu.

Bereš herectví pouze jako koníčka? A jak jsi vlastně s herectvím začal?

Herectví se snažím brát především jako koníčka, protože vím, že jako povolání je to velmi stresová činnost, herci trpí jakousi nezajímavostí vůči ostatním, navzájem se podvědomě předhání a v podstatě jsou jako osobnosti tak trochu rozdvojení. Jednou se jim daří, podruhé zase ne, a s těmito osobními propady je velmi těžké se vyrovnat, zvláště pokud musí živit kromě sebe i rodinu. Ačkoliv jsem stále prioritně student, tuhle nejistotu vnímám už teď, ale snažím si to nepřipouštět a zakazuji si to. 

Která postava, kterou jsi zatím ztvárnil, se Ti zaryla do srdíčka? Je nějaká role, kde jsi téměř nemusel hrát, protože Ti byla ta postava tak podobná?

Mám rád všechny postavy, které jsem dosud ztvárnil, a vždycky se těším, co přijde nového, nebráním se ničemu. Rád vzpomínám na svá dětská představení v Malostranské besedě, na natáčení s produkcí z Venezuely, které mě kromě jiného také skvěle procvičilo v angličtině, nebo třeba na Ordinaci v růžové zahradě, kde jsem před dvěma roky „spolknul euro“ a zřejmě mi to jen tak nikdo neodpáře.

Milane, máš Ty nějakého idola? Někoho, s kým by sis chtěl někdy zahrát? Někoho, koho obdivuješ, ať už jako herce, nebo jako člověka?

Obdivuji a držím palce všem, kdo se v tomto oboru pohybují, protože vím, že to chce kuráž a taky určitou dávku sebevědomí. Hraní s kolegy mě moc baví, všichni jsme na jedné lodi, chceme, aby se divákům výsledná práce líbila, a to je ohromně spojující. Mám je za to rád.

 

Životní motto: „Občas ze sebe potřebuju dělat debila, abych si připadal normálně.“

Životní cíl: Aby bylo všechno perfektní. Že je to moc bláhové? Tak abych byl perfektní aspoň já. :-)

Oblíbené jídlo: Rád jím zdravě a taky miluju ochutnávání kuchyně všech koutů světa, i když není nad tu italskou…:-)

Oblíbené pití: Fresh, mléčné koktejly, všechny možné i nemožné drinky, voda z kohoutku… :-)

Oblíbený film, seriál: Především ty kvalitní, napadají mě filmy Až na krev, Billy Eliot, Osvícení, Stepfordské paničky; ze seriálů pak třeba 24 hodin, nebo pohádková Arabela:-)

Oblíbená herečka, herec: Všichni jsou skvělí, víte vy vůbec, kolik úsilí stojí už jenom úspěšně projít casting?

Oblíbená skupina, styl hudby: Snažím se neposlouchat výhradně jenom jeden žánr, ze svého pohledu oceňuji už jenom snahu a nadšení. A pak si danou písničku taky rád zazpívám. Co ale opravdu nemusím, je třeba elektronická hudba jako jsou systémy, drum´n´bass, jungle, techno.

 

Můj názor na Milana:

Do kavárny, kde jsme měli dlouhodobě domluvenou schůzku, přišel příjemně naladěný kluk a to i přesto, že stále dobíral antibiotika a nebylo mu zřejmě úplně dobře. Nad rozhovorem jsme seděli zhruba 3 hodiny, mezi otázkami jsme se bavili o normálních věcech a stejně tak na mě i celou dobu působil. Rozhodně to není žádný nafoukanec, za kterého ho možná bohužel někteří lidé mají. Jak už zmínil, je to opravdový puntičkář, ale nejsympatičtější, kterého z puntičkářů znám J. Celou dobu se obával, aby jeho odpovědi nebyly strohé a jinak vyložitelné, ale já myslím, že se bál zbytečně. Věřte mi, takhle zajímavý, hodný a upřímný kluk se jen tak nevidí ;-) 

 

  

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

malý dotaz

(Lucie, 14. 11. 2010 16:58)

Prosim Tě je to asi osobní, ale je pravda to co o tobě furt každej říká? ja tomu teda moc nevěřim, ale řikalo to už dost lidí a chctela bych znat pravdu. Ty jsi opravdu gay? za odpoved predem dekuju - ahoj Lucka

Re: malý dotaz

(MP, 27. 9. 2017 8:01)

Jo, jsem.

komenty

(Tonča, 6. 4. 2013 20:46)

u komentů jsem se bavila.
Je to jeho povaha a skoro každá holka, co ho potká má pocit, že ji miluje.
Moje kámoška si to o mě po dnešku myslila, ale je prostě takový jaký je.(tak mě objal no;-))
Neotravujme a nechme to na něm,holku má a myslím, že se jí jen tak nevzdá.
Je hezký(slabé slovo) a milý to jo,ale nejsem taková naivka abych věřila, že ně tak úžasný herec a zpěvák může milovat.(a to mám hodně bujnou fantasii;-)).

to jo

(Tonča, 6. 4. 2013 20:19)

Je skvělý.
Dnes 6.4 jsem pomáhala na maratonu a zrovna na stanovišti, kde hrál s kapelou.byla s ním zábava a pořád se smál.
Neznám nikoho takového.

MILUJU TĚ

(Maruška, 3. 6. 2010 15:28)

Ahoj jak se máš??? vim že si asi nebudeš pamatovat kdo jsem ale ja si te budu pamatovat do me smrti!! prostě tě MILUJU!!!

ohodnot

(elena, 27. 4. 2010 17:29)

http://s5.bitefight.cz/user/bite/131125

Joj

([Mr]s.[Pe]tulQa[Woe], 11. 3. 2010 21:53)

Wow xD čtení komentářů mě vážně pobavilo xD pořád samý napiš mi,zavolej mi ... xD Mno Dýť

milan

(misa, 27. 11. 2009 15:34)

ahoj uz me nemusis odepisovat i kdyz si mijeste nenapsal nazdar misa ze dvora kralove nad labem

milanek

(misa, 27. 10. 2009 16:07)

no tak jakto ze neodepisujes cau misa

misa

(milan, 24. 9. 2009 17:00)

ahoj odepis

xD xD

(Patyna, 11. 9. 2009 14:10)

Ten rozhovor se mi líbí ae to,že je to puntičkář slyšim poprvý!!xD xD xD

pozdrav z lhš

(Naty z LHŠ, 17. 8. 2009 17:35)

ahojky milane pamatujes si jeste na me ??? myslim ze ano protoze posledni den ses se mnou fotil a psal jsi mi do denicku !!!! xD chtela bych te poprosit o tvuj mail....muzes mi napsat na nataly.vhl@seznam.cz samo nemusis jestli nechces a snad se uvidime na zhš

AHOJ

(MISA, 12. 7. 2009 11:47)

AHOJ MILANE TAK CO PROC MI NEODEPISUJES AHOJ MISA ZE DVORA KRALOVE NAD LABEM.

MIlan

(Adéla, 29. 6. 2009 16:47)

Ahoj Milane hele nedal by si mi tvůj mail prosím jsem z Prahy a napiš mi na ad.zackova@seznam.cz

ahoj

(misa, 27. 6. 2009 10:17)

ahoj milanky jakto ze tak dlouho neodepisujes ahoj misa ze dvora.

ahoj

(misa, 21. 6. 2009 9:45)

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj odepis prosimmmmmmmmmmmmmmmmm ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj tady misa linhartrovaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............

ahoj

(misa, 20. 6. 2009 17:00)

ahoj proc neodepisujes ahoj misa linhartova.posilam ti pusu.

ahoj

(misa, 18. 6. 2009 11:46)

odepis a hodne stesti a zdravi k svatku cau misa

ahoj

(misa, 13. 6. 2009 11:26)

ahoj jeste me nic od tebe neprislo tak mi prosim napis cau misa linhartova.

ahoj

(misa, 12. 6. 2009 18:01)

ahoj prosim odepis misa linhartova.posilam pusu....